Lauko

Durys skirtos naudoti lauko sąlygomis, danga atspari atmosferos poveikiui. Durys padengtos VAF (vandeniui atsparia fanera), sutankinta medžio dulkių plokšte (MDF), afrikietiško medžio (gabonmedžio) plokšte. Siūlome tik aukščiausios kokybės sertifikuotas spynas. Durys gali būti su stiklo paketu.
Plokštės šarvo durims:

VAF (vandeniui atspari fanera) arba jūrinė fanera iš abiejų pusių dengta karbolio rūgštimi, paviršius lygus, plokštė tvirta ir kieta. VAF plokštė tinkama šarvuotoms lauko durims.

Plokštės paviršius yra iš OKOUME (gabonmedis – Afrikoje augantis medis, naudojamas laivų gamyboje) lukšto, apačia iš tos pačios medienos, tačiau kitokio apdirbimo. Vidurinis plokštės sluoksnis taip pat yra iš gabonmedžio medienos, tačiau, priklausomai nuo plokštės storio, vidurinė dalis gali būti iš vieno sluoksnio arba trijų.

Plokščių gamyba: plokštes gaminame pagal kliento pasirinktus išmatavimus (maksimalus aukštis – 2300 mm, plotis – 1200 mm) ir pasirinktą frezavimo raštą iš siūlomos raštų įvairovės. Jeigu pageidaujama, galima sukurti individualų raštą plokštei arba atkurti raštą pagal tam tikrus parametrus. Pasirinktoje vietoje išpjaunama anga.

Šarvo durų apdailinė plokštė impregnuojama, gruntuojama ir lakuojama naudojant profesionalią produkciją. Dėl šios technologijos plokštė apsaugoma optimaliausiai:

  • veikia kaip apsaugos priemonė nuo drėgmės, grybelio, pelėsio;
  • stabdo vandens patekimą į apskritimus, kurie atsiranda dėl medienos apdirbimo;
  • užpildo porėtą medienos paviršių;
  • apsaugo nuo nusidėvėjimo arba ilgai nenusidėvi;
  • Plokštės storis – 12 mm, apvadų storis – 18 mm.